Projektowanie wnętrz to konfrontacja z potrzebami i marzeniami drugiego człowieka… sztuka współtworzenia jego nowej rzeczywistości.

Livinghome, to profesjonalna pracownia projektowa działająca od 2001 roku. Do chwili obecnej wykonaliśmy blisko 300 realizacji. Działamy na terenie całej Polski, ale również i za granicami kraju. Jesteśmy otwarci na każdą stylistykę, nie mamy oporów i zahamowań we wzornictwie. Nie zawężamy się do wybranego kierunku estetycznego, trendu czy epoki. Wierzymy, że doskonały i harmonijny rezultat można osiągnąć niezależnie od wybranej stylistyki. Należy jedynie umiejętnie i z wyczuciem wykorzystać jej możliwości. Myśląc kreatywnie, tworzymy przestrzeń odzwierciedlającą osobowość Klienta, by stała się ona odpowiedzią na Jego marzenia i potrzeby. Wiedzę i doświadczenie zdobywamy w europejskich stolicach projektowania wnętrz – Paryżu, Mediolanie, Walencji i Madrycie. Naszym zadaniem jest stworzenie projektu doskonałego i maksymalnie spersonalizowanego, dlatego całą swoją twórczą energię skupiamy na tym zadaniu. Dzięki temu poczujesz nasze pełne zaangażowanie na każdym etapie współpracy.

 

 

Poznaj nas


Katarzyna Sybilska – dyrektor kreatywny, projektant , plastyk

Projektowanie obiektów publicznych, lokali użytkowych, domów prywatnych, mieszkań, biur, restauracji, spa, wystaw, scenografii…
Nadzory, praca z Klientem, praca koncepcyjna, logistyka zamówień i transportów, zakupy.

 


Paweł Gospodarczyk – menedżer zarządzający

Zarządzanie, koordynacja, nadzory, kontakt z Klientem, opracowania AutoCAD

 

Rafał Aleksandrowicz – ilustrator, grafik 3d, projektant

Tomasz Kęsy – architekt, ilustrator

Mariusz Dzikowski – architekt / projekty instalacji branżowych

Joanna Horbik – kreator przestrzeni zielonej / projektowanie ogrodów, placów zabaw, skwerów